Egyszerű bevezetés:
Az automata árpacsavaros esztergagéppel a lépcsőházi orsók készítése egyszerűvé és egyértelművé válik
folyamat. A faesztergagép lehetővé teszi a kézművesek számára, hogy egységes, sima és szimmetrikus lépcsősorokat készítsenek
különböző méretű és formájú, viszonylag rövid idő alatt. Faesztergagép segítségével a kézművesek alkothatnak
kúpos, esztergált vagy egyenes lépcsőházi orsók, a tervezési preferenciától függően.


Paraméterek:
| Eszterga modell | 1030 automata árpacsavaros esztergagép |
| Max feldolgozási méret | 300 mm átmérő x 1000 mm hosszúság; Testreszabott |
| Vezetési rendszer | Szervo motor és hajtás |
| Pengék mennyisége | Három |
| Max előtolási sebesség | 35mm/s |
| Orsó sebesség | 0-3500 ford./perc |
| Pontosság | 0,001 mm |
| Támogatási parancs | Nemzetközi G kód |
| Feszültség | 380V/220V |
| Gép mérete | 3100x1400x1500mm |
| Súly | 1500 kg |

A gép adatai:
1. esztergaszerszám: A V{1}}alakú esztergaszerszám egy befejező esztergaszerszám. A fa durva megmunkálása után tovább
kikészítést végeznek, hogy a feldolgozott fa alakja simább legyen.
2. esztergaszerszám: U-alakú esztergaszerszám, a fa durva megmunkálásával gyors esztergálás érhető el
javítja a gép működési hatékonyságát.
3. esztergaszerszám: Hagyományos esztergaszerszám, amellyel nem csak a fa alakját lehet elfordítani, hanem a fát is vágni lehet
a végén.




Alkalmazási minták:

Vásárlói vélemények:


Népszerű tags: automata árpacsavaros esztergagép, Kína automata árpacsavaros esztergagép beszállítók, gyártók, gyár












