Bevezetés:
Ez a fajta 4 tengelyes fa eszterga esztergagép nem csak a famunkát képes bekapcsolni, hanem képes is
gravírozás a fa anyagokra. Ha szeretne faragni a hengeres mintákon, akkor ez a fajta fa cnc
az eszterga megfelelő Önnek. Ha a dupla pengéket gyors fordulatszámra használja, akkor közvetlenül használhatja
a függőleges orsó a 4 tengelyes fagravírozási munkák elvégzéséhez.
A 4 tengelyes faesztergáló esztergagép értékes eszköz a fával dolgozó művészek számára. Ez kínálja
számos előny, köztük a pontosság, a sebesség és a sokoldalúság. Gyakorlattal és ügyességgel a művészek használhatják a
gép gyönyörű és egyedi fából készült szobrok, bútorok és dísztárgyak készítéséhez. Kombinációval
kreativitás a technológiával, a cnc faeszterga minden eddiginél egyszerűbbé tette lenyűgöző alkotások készítését
művészet fából.

Műszaki adatok:
| Eszterga modell | 1530-4tengelyes faesztergáló esztergagép |
| Max feldolgozási méret | 300 mm átmérő x 1500 mm hosszúság; Testreszabott |
| Vezetési rendszer | Léptetőmotor és meghajtók |
| Pengék mennyisége | 2 |
| Orsó | Egy 3,5 kW-os léghűtő orsó 4 tengelyes gravírozási funkcióval |
| Max előtolási sebesség | 35mm/s |
| Orsó sebesség | 0-3500 ford./perc |
| Pontosság | 0,001 mm |
| Vezérlőrendszer | Intelligens vezérlőrendszer |
| Támogatási parancs | Nemzetközi G kód |
| Feszültség | 380V/220V |
| Gép mérete | 3100x1400x1500mm |
| Súly | 1500 kg |




Alkalmazási minták:
lépcsőoszlopok, asztallábak, kanapé lábak, bárszék lábak, római oszlop, mosdóállvány, faváza, baseballütő,
székkaroszlopok minták famunkákon.

Vásárlói vélemények:


Népszerű tags: 4 tengelyes fa eszterga eszterga faragó gép, Kína 4 tengelyes fa eszterga eszterga faragó gép beszállítók, gyártók, gyár












