Bevezetés:
A lépcsőkorlátokhoz való professzionális faeszterga fa különböző méretű formázására és vágására készült
és formák. Különféle lépcsőházi oszlopokat, római oszlopokat, általános oszlopokat, asztalokat vagy székeket képes feldolgozni
lábak, mosdókagyló, fa asztallábak, baseball ütő, autó fabútorok, gyerekágyoszlop stb.
Ebben a helyzetben 2 különböző formájú esztergalapát található:
Esztergapenge 1: A durva esztergapenge, a fa durva megmunkálásával a fa gyors esztergálása és
javítja a gép működési hatékonyságát.
Esztergapenge 2: A finomesztergáló penge egy befejező esztergaszerszám. A fa durva megmunkálása után tovább
kikészítést végeznek, hogy a feldolgozott fa alakja simább legyen.


Specifikáció:
| Eszterga modell | 1516 Professzionális faeszterga lépcsőkorláthoz |
| Max feldolgozási méret | 160mm átmérő x 1500mm hosszúság |
| Vezetési rendszer | Léptetőmotor és meghajtók |
| Pengék mennyisége | 2 |
| Max előtolási sebesség | 35mm/s |
| Orsó sebesség | 0-3500 ford./perc |
| Pontosság | 0,001 mm |
| Vezérlőrendszer | Panelvezérlő rendszer |
| Gép mérete | 3300x1500x1600mm |
| Súly | 1600 kg |

Professzionális fa eszterga lépcsőkorláthozAlkalmazási minták:
Lépcsőházak, lépcsőkorlátok, lépcsőházak oszlopai; étkezőasztal lábai; végasztal Lábak; kanapé asztallábak;bárszék
lábak; szék lábai; székkaroszlopok; Székhordágyak; ágyrácsok, lámpaoszlopok, baseball ütők.


Csomagolás és szállítás:
Az egész gépet teljesen műanyag fóliába csomagoljuk, hogy elkerüljük a rozsdásodást a szállítás során, és
majd egy erős vasacél csőraklapra rögzítve egy fadobozval a tengeri szállításhoz.
Belső csomagolás:
· Fedje le az egész esztergagépet professzionális sztreccsfóliával.
· Stretch fólia csomagolás habvédelemmel minden sarkon.
Külső csomagolás:
· Szabványos export fadobozok és rétegelt lemez dobozok.
· Takarítson meg a konténerek rakodóterét, amennyire csak lehetséges.
Szállítás:
· Támogatjuk a tengeri, légi, földi és expressz szolgáltatást.
Csomagolás részletei:
Külső csomagolás: Standard tengeri export rétegelt lemez doboz.
Belső csomagolás: nedvességálló-sztreccsfólia és műanyag fólia.
PS: Az Ön igényei szerint is csomagolhatunk.

Népszerű tags: professzionális fa eszterga lépcsőkorlátokhoz, kínai professzionális fa eszterga lépcsőkorlátokhoz szállítók, gyártók, gyár











