Egyszerű bevezetés:
Ez a marási esztergaközpont egy nagy teherbírású famegmunkáló berendezés, amelyhez használható
3D esztergálás és kivágás, 3D gravírozás/vágás minták, kiegészítő orsók, borotválkozás, polírozás, csiszolás.
Ez a gép a könnyű kezelhetőség jellemzőivel rendelkezik: a kezelő az Intelligenten keresztül vezérelheti a működését
panel 4 tengelyes CNC vezérlőrendszer, és ellenőrizze működési állapotát a PLC vezérlőn keresztül, amely hatékonyan
munkaerőt takarít meg. Ezen túlmenően, az üzemeltető olyan szoftvereken keresztül is rajzolhat, mint például az AUTOCAD, átviheti a fájlt
a géphez USB-n keresztül, és a gép automatikusan felismeri a képet.


Műszaki adatok:
|
Gép modell |
1530-4Axis Faesztergaközpont marási előfeszítéshez |
| Maximális feldolgozási átmérő |
300 mm |
| Feldolgozás Max Length |
1500 mm |
| Orsók | Két 4,5 kW-18000 fordulat/perc teljesítményű, állítható szögű elektromos orsó |
| Egy 6KW-18000rpm elektromos orsó | |
| Egy 7.5kw-12000rpm elektromos orsó | |
| Tápegység |
AC380V, 3 fázis |
| Etetési mechanizmus | Automatikus adagolás (terhelési tartomány: szélesség * vastagság Legfeljebb 100 * 100 mm, hossz 80 ~ 1200 mm) |
| Gépváz | Integrált öntött törzs (lágyított) + öntött merev szerkezeti elemek |
| Vezérlő rendszer | 4 tengelyes maró és esztergáló rendszer |
| Kenőrendszer | Automatikus nagynyomású-olajellátás, térfogati egyenlő térfogatú{1}}elosztó rendszer |
| Elektromos doboz | Rendkívül porálló elektromos alkatrészek |
| Farok felső | Kézi/automata kettős{0}}funkciós kiegyensúlyozó henger |
| Megfelelő rajzszoftver | Tömör bütyök/UG, nc. fájlt |
| Szerszámgép-védelmi eszközök | Automatikus kikapcsolás és riasztás anyaghiány, alacsony légnyomás vagy teljesítmény fáziskiesés esetén |
| Nettó tömeg/bruttó tömeg | 2000kg/2100kg |
| Gép mérete | 3020mm*2220mm*2050mm |
| Csomag, teljes méret (H*Sz*Ma) | Rétegelt lemez tokok, 3800*2250*2200mm, 18.8CBM |
| Szállítási port | Qingdao, Shenzhen, HongKong stb. |
| Átfutási idő | 30 munkanap |
|
Garancia |
2 év |

A gép adatai:
A 4 tengelyes faesztergaközpont maximális munkahossza marási ürítéshez 1500 mm, és a
maximális fordulási átmérő 300 mm. A gép egytengelyű-megmunkálású, speciálisan stabilizáló gyűrűvel
kis fadarabok megmunkálására tervezték, biztosítva a vibrációmentességet a megmunkálás során.
A gép nagy szervo hajtást alkalmaz az erős teljesítmény biztosítása érdekében; van egy lineáris négyzet alakú sín is Tajvanról
Hiwin belül, amely együttműködik a TBI25 golyóscsavarral a gép pontosságának javítása érdekében; fokozatmentes frekvencia
az átalakítási sebességszabályozó rendszer automatikusan megtalálja a legjobb sebességet és csökkenti az energiafogyasztást,
költségmegtakarítás hatása.


Alkalmazási minták:
Rengeteg összetett fa asztallábat, fából készült művészetet és kézműves alkotást, valamint faalkatrészeket képes feldolgozni
különböző furcsa formák.


Népszerű tags: faesztergaközpont marási esztergáláshoz, Kína faesztergaközpont marási esztergáláshoz beszállítók, gyártók, gyár











